TINKLARAŠTIS APIE SVORIO MAŽINIMĄ, DIETAS IR SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ
Elenos Banienės
ASMENINIS TINKLARAŠTIS

Mano pasikeitimo iš liesos brunetės iki storulės ir atgal istorija

Pranešti apie puslapį

Jei jūs, kaip ir aš, turite svorio problemų, tada esate tinkamoje vietoje. Ilgai ir be rezultatų kovojau su šia problema. Noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją, kaip internete atliktas testas pakeitė mano gyvenimą visiems laikams! Šio tinklaraščio tikslas – kad kiekviena mergina turėtų išsvajotą figūrą, nes visos esame vertos būti lieknos, gražios ir mylimos.

Sunku patikėti, kad aš buvau ta storulė kairėje…

Istorija

Spėkite, nuo ko viskas prasidėjo. Teisingai – nuo santuokos ir nėštumo.

Jaunystėje buvau labai graži. Liekna, rudomis akimis, juodaplaukė, 173 cm ūgio, dailaus veido ir lieknu liemeniu ir, patikėkite manimi, niekada nesijaudindavau dėl savo išvaizdos, net kai turėjau pilvuką ir storesnes kojas (niekas to nepastebėjo, net aš pati). Visa tai prasidėjo nuo… Spėkite nuo ko! Teisingai – nuo santuokos ir nėštumo.

Kai nebuvau ištekėjusi, nuolat skubėdavau ir neturėdavau laiko valgyti. Po pietų gerdavau arbatą su pyragėliais ar sumuštiniu, o 10 val. vakare valgydavau keptas bulves su kečupu, gabalėliu duonos ir rūgpieniu. Kai laukiausi, mano įpročiai nepasikeitė, tik valgydavau daugiau saldumynų, todėl po gimdymo svėriau 107 kg.

Reikėdavo keturių žmonių perkelti mane iš neįgaliojo vežimėlio į ligoninės lovą.
Šeši mėnesiai po gimdymo.

Dėl svorio ir netaisyklingos vaiko padėties man turėjo atlikti cezario pjūvį. Mano vyras pasakojo, kad keturi vyrai įkėlė mane į ligoninės lovą – vyras, chirurgas ir du sanitarai, o lova nuo manęs vos nesulūžo ir vos nenukritau ant grindų. Kai išėjau iš gimdymo namų, svėriau 97 kg. Užuot tuo susirūpinusi, radau priežasčių valgyti dar daugiau. Sakiau sau, kad žindomiems vaikams reikia riebaus pieno, o kai nustosiu maitinti krūtimi, svoris tuoj pat nukris. Tačiau riebus buvo ne pienas, o aš pati.

Po gimdymo

Pradėk laikytis dietos arba nustok skųstis, toliau valgyk ir storėk
Kartu su mylimu vyru

Po 11 mėnesių vis dar svėriau 101 kg ir nežinau, kuo tai būtų pasibaigę, jei ne mylimas vyras. Buvome namuose, valgydama sausainius skundžiausi, kad esu stora. Galų gale mano vyras neteko kantrybės ir iškėlė ultimatumą: arba pradėk laikytis dietos, arba liaukis skųstis, toliau valgyk ir storėk. Ir tada, merginos, likau šokiruota – sėdėjau ir verkiau dėl neegzistuojančio liemens, raminau save saldumynais, kai iš tiesų reikėjo dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti.

Kitą dieną, kai pabudau, pasiėmiau svarstykles iš spintos, pasisvėriau ir pamačiau – 103 kg!

Stengiausi stebėti, kiek ir kaip dažnai valgau, bet dėl nuolatinio darbo namuose ir sūnaus priežiūros man nepavyko. Nėštumo metu valgydavau, kada tik norėdavau, nesvarbu, ar būdavo vėlus vakaras, ar net naktis. Šio įpročio buvo sunku atsikratyti.

Tai man buvo sunkiausia. Dieta visada prasidėdavo „rytoj“.

Dar turėjau problemų su nuolatiniais lankytojais. Ateidavo anyta ir mano mama, prigaminusios siaubingai kaloringo maisto. Jos ignoruodavo mano protestus.

Prieš pradedant mesti svorį

Sunkiausia paimti viską į savo rankas. Dieta visada prasidėdavo „rytoj“. Keletą kartų bandžiau po savaitę ar dvi badauti valgydama tik obuolius, bet nesėkmingai.

Pirma, netekdavau valios, antra, mano galva nebeveikė, o trečia, nuolat norėdavau valgyti… Ir negalėjau sau leisti būti blogos nuotaikos. Mažam vaikui reikėjo geros ir laimingos motinos, ne tokios, kuri visada būtų suirzusi. Išbandžiau viską: „Xenical“, Atkinso dietą ir daugybę kitų dalykų. Rezultatas buvo toks pats – iš pradžių numesdavau penkis kilogramus, o tada priaugdavau septynis.

Mama įkalbinėdavo, kad nustočiau. Bet visos pusseserės buvo lieknos. Ne genetika buvo kalta, todėl turėjau sunkiai dirbti su savimi.

Kaip per porą mėnesių drabužių dydis stebuklingai pasikeitė iš 52 į 44

Užsirašiau į sporto salę, kur beveik iš karto susižalojau kulkšnį. Po to mėnesį pragulėjau sugipsuota koja kimšdama sausainius. Galiausiai po bandymo sporto salėje svėriau dar daugiau nei anksčiau.

Po nuolatinių nesėkmių susirgau depresija, kuri, žinoma, dar labiau paskatino valgyti šokoladą ir sausainius.

Susitikimas, kuris pakeitė mano gyvenimą.

Kai jau norėjau pasiduoti, sutikau seną vaikystės draugę, kurios nemačiau nuo gimnazijos laikų, po to, kai ji išsikraustė. Kiek prisimenu, buvo iš apkūnesniųjų. Ir kai pamačiau ją, negalėjau patikėti savo akimis – ji buvo liekna tarsi modelis! Draugė papasakojo, kaip per keletą mėnesių jos drabužių dydis magiškai pasikeitė iš 52 į 44. Prieš beveik pusę metų ji internete atliko testą apie svorio metimą, kurį parengė profesionalai dietologai valstybinei svorio metimo programai. Jie parenka kiekvienam asmeniui individualų metodą, kuris padeda jiems numesti iki 15 kg per mėnesį be jokios žalos sveikatai. Remdamiesi testo atsakymais, jie parinko jai tinkamą svorio metimo metodą.

Testas atskleidė, kad man tinkamas būdas – Purple Mangosteen. Ir tada prasidėjo darbas.

Paprašiau jos šio testo nuorodos. Po testo paaiškėjo, kad ir man tinka Purple Mangosteen. Papasakosiu šiek tiek plačiau apie šį produktą. Tai lengvai nuryjamos tabletės, kurios susideda iš 8 augalinių komponentų. Visada buvau nusiteikusi prieš chemiją, bet šis produktas 100 % natūralus ir turi visus būtiniausius kokybės pažymėjimus. Kaip suprantu, Purple Mangosteen mažina svorį pagreitindamas medžiagų apykaitą, malšindamas alkio jausmą ir neleisdamas kauptis riebalams. Nedaug žinau apie biologiją ir chemiją, bet taip parašyta jų puslapyje. Jei susidomėjote, platesnę informaciją galite pasiskaityti jų svetainėje, nuorodą rasite įrašo pabaigoje. Užsisakiusi Purple Mangosteen, po kelių dienų gavau siuntą ir pradėjau vartoti.

Per dvi savaites numečiau 7 kilogramus – atsirado motyvacija. Po dar dviejų savaičių ištirpo dar 8 kilogramai. Visi labai mane palaikė. Nenustojau ir toliau vartojau Purple Mangosteen.

Šeima buvo šokiruota, kaip nukrito mano svoris

Kitą mėnesį numečiau 16 kg. Trečio mėnesio pabaigoje negalėjau atsidžiaugti supratusi, kad sveriu 56 kg. Per 13 savaičių numečiau 47 kg! Stebuklas, ilgai negalėjau tuo patikėti. Bet faktai rodė, kad viskas vyksta iš tikrųjų. Ir tuo pačiu metu pasijutau, kad visiškai pasikeičiau: eisena, drabužių stilius, judesiai, mąstymas, savęs suvokimas.

Daugelis klausia, ką valgiau per Purple Mangosteen kursą. Žinokite, neribojau savęs – valgiau tą patį, ką ir anksčiau. Įdomiausia, kad dėl Purple Mangosteen mano skonis pasitaisė. Net pati nepastebėjau, kaip pradėjau valgyti daugiau daržovių ir vaisių, mažiau kepto maisto ir saldumynų, kuriuos labai mėgdavau. Purple Mangosteen natūraliai pakeitė mano skonį maistui. Neribojau savęs, tiesiog nustojau tai valgyti, nes nenorėjau. Taip, kartais sau leidžiu pasmaližiauti ar suvalgyti ką nors riebaus, bet net praėjus 1,5 mėnesio nuo tada, kai nustojau vartoti Purple Mangosteen, tai valgau labai retai ir nevalgau to, ko anksčiau.

Mano vyras negalėjo atsidžiaugti pasikeitimu.
Rezultatas tiesiog neįtikėtinas!

Po pusantro mėnesio ne tik susigrąžinau savo ankstesnį svorį, bet taip pat numečiau 5 kg, kurių niekada negalėjau numesti. Pasakyti, kad buvau patenkinta, reikštų nepasakyti beveik nieko apie tai, kaip jaučiausi. Tai buvo fantastiška! Mano vyras taip pat negalėjo patikėti mano pasikeitimu ir pradėjo man skirti daugiau dėmesio. Ir dabar kartais juokaudama jam sakau, kad ir jam būtų neblogai numesti kelis kilogramus. Bet jis to atsisako, esą, vyras turi būti stambus. Myliu jį tokį, koks jis yra, todėl jo nespaudžiu.

Labiausiai bijojau, kad nustojus vartoti produktą antsvoris greitai sugrįš. Bet jau pusantro mėnesio nevartoju Purple Mangosteen ir svorį išlaikau,jis nesugrįžo. Tai nuostabu.

Pamiršau paminėti nukarusios odos problemą, kurios bijo visi, metantys svorį. Keista, bet mano oda nesukrito, atvirkščiai, tapo dar elastingesnė. Vėliau iš draugės sužinojau, kad tai dėl kolageno ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurių yra Purple Mangosteen. Padariau specialią nuotrauką, kad galėtumėte pamatyti, kaip dabar atrodo mano oda.

Mano baimė, kad numetus svorio atsiras strijų, neišsipildė

Niekada netikėjau įvairiais magiškais preparatais, kuriuos siūlo TV ir vaistinėse. Bet kai atlikusi testą užsisakiau Purple Mangosteen, nesuabejojau tuo, nes turėjau gyvą įrodymą, kad tai veikia, – savo draugę. Nuostabu pasidalinti savo istorija, ir tikiuosi, kad mano patirtis padės ir jums pasiekti savo išsvajotą figūrą!

Dabar nesigėdiju nueiti į paplūdimį:) Iš tikrųjų, mano vyras pavydi man dėl kitų vyrų žvilgsnių

Dabar esu pavyzdys kitoms merginoms.

Mano draugė per 3 savaites numetė 9 kg ir nesiruošia sustoti!

Dabar rekomenduoju visiems Purple Mangosteen ir jau matau rezultatus ir nuoširdų dėkingumą. Artima mano draugė buvo sužavėta, kai pamatė mane, numetusią svorio, ir ji taip pat nusipirko Purple Mangosteen. Per 3 savaites ji jau numetė 9 kg ir nesiruošia sustoti!

Galiu kirsti lažybų iš viso savo numesto antsvorio, kad jums pavyks sulieknėti vartojant Purple Mangosteen. Jei naudodamos šią priemonę per du mėnesius nenumesite bent 20 kg, susigrąžinsiu visus savo 50 kg, kuriuos numečiau. Esu įsitikinusi Purple Mangosteen efektyvumu. Iš principo, rekomenduoju atlikti testuką apačioje, kuris nustatys, ar ši priemonė jums tinka.

Po viso to, kas įvyko man, tiesiog negalėjau nepasidalinti savo istorija. Iš tikrųjų noriu, kad apie tai sužinotų kuo daugiau merginų, norinčių atsikratyti antsvorio, ir kad jos labiau pasitikėtų savimi ir būtų laimingos! Neatidėliokite. Jei iš tikrųjų norite numesti svorio, nelaukite, kol įvyks stebuklas, imkitės veiksmų! Ypač mano tinklaraščio skaitytojos, pateiksiu jums nuorodą, kurioje ir jūs pačios, ir jūsų draugės galėsite užsisakyti Purple Mangosteen. Tai jų oficiali svetainė. Šiame puslapyje galėsite plačiau paskaityti apie Purple Mangosteen ir pačios užsisakyti.

Esu laiminga su jumis pasidalijusi savo istorija. Tikiuosi, kad padėsiu pasiekti svajonių figūros! Merginos, jau išbandžiusios Purple Mangosteen, parašykite komentaruose apie savo rezultatus! Kiekvienai bus įdomu paskaityti jūsų istorijas! Jei kyla klausimų – parašykite komentaruose, būtinai atsakysiu.

(Balsavo: 2051 žmogus)

Apie autorę

Esu Elena Banienė.
Neseniai pradėjau laikytis sveikos gyvensenos ir padedu merginoms mesti svorį! Savo tinklaraštyje tiesiog rašysiu apie tai, ką pati išbandžiau.

37 komentarai

Odeta Šlikienė

Negaliu patikėti, kad tai ta pati moteris. Ji tapo tokia graži!!!!!!!!!! Kelis kartus peržiūrėjau – o Dieve, kaip pernelyg didelis kūno svoris pakeičia žmogų!!!!! Noriu, kad visi pasižiūrėtų į save!!!! Yra kažkas, ko trokštame – tačiau gyvenimas praeina ir niekas to nepamatys – kokia graži ji yra!!!!!! Suteikėt man motyvacijos, todėl užsisakiau Purple Mangosteen. Viliuosi, kad padės!!!!

Elena Banienė

Tikiu, kad pavyks! Būtinai parašykite mums apie rezultatus. Bus įdomu ir man, ir mūsų skaitytojams.

Marija Kairytė

Š-A-U-N-U! VISKAS!!!!! Taip pat kenčiu nuo antsvorio ir tikrai tikiuosi, kad Purple MANGOSTEEN man padės! Dėkoju už įkvepiantį straipsnį!!!

Odeta Šlikienė

Sveika, Elena. Prašau, padėkite. Gyvenu Norvegijoje, ar ši parduotuvė prekes pristato į Norvegiją?

Elena Banienė

Sveiki! Taip! Ši oficiali internetinė parduotuvė tiekia produktą visose Europos šalyse! Mano draugė gyvena Italijoje, ji greitai viską gauna! Linkiu sėkmės metant svorį :)

Izabelė Rekelytė

NEĮTIKIKĖTINA!!!! Plonumas Jums tinka! Bravo, kad taip atsitiko!!!! Prieš 3 mėnesius girdėjau apie Purple MANGOSTEEN, bet bijojau nusipirkti. Išsklaidėte mano abejones, esu labai dėkinga!! Užsisakiau sau ir mamai ir numetėme svorį.

Elena Banienė

Brangi Izabele, manau, jūs abi nusipelnėte būti lieknos. Pasveikinkit savo mamą.

Lijana Veselienė

Labai džiaugiuosi, kad radau jūsų istoriją ir turiu įrodymą, kad Purple Mangosteen veikia.

Taip pat prieš keletą mėnesių su drauge atlikome šį testą. Man tiko Purple Mangosteen, o draugei kita priemonė. Po dviejų mėnesių kurso rezultatai pagirtini. Mano draugė neatsilieka, bet nenoriu skelbti jos nuotraukos.

Agnė Bernotienė

Išbandžiau Purple Mangosteen ir dabar galiu pasakyti konfidencialiai – jūs išgelbėjote mano santuoką. Mano vyras pradėjo žiūrėti į mane su susidomėjimu ir galiu labiau pasitikėti savimi.

Berta Gilytė

Merginos, priimkit ir mane į svorio metimo klubą!!!! Jau gavau Purple Mangosteen! Ačiū už patarimą apie šią priemonę, jis paskatino pradėti mesti svorį. Prižadu, kad parašysiu apie savo rezultatus!

Elena Banienė

Sveiki, Berta. Džiaugiuosi už jus ir palaikau jūsų sprendimą, nes svarbiausias dalykas – sielos harmonija, ir tai gali būti pasiekiama tik harmonijoje su kūnu. Parašykite apie savo rezultatus. Sėkmės!

Giedrė Pliopytė

Brangi Elena, labai džiaugiuosi, kad radau jūsų tinklalapį, ir tikiuosi, kad man padėsite. Išbandžiau daug svorio metimo priemonių, bet rezultatai manęs netenkino. Mano ūgis 162 cm, o svoris, net baisu sakyti, – 105 kg. Tikiuosi, kad Purple Mangosteen man padės.

Elena Banienė

Sveiki, Giedre! Nesu vienintelė, kuri numetė svorio naudodama Purple Mangosteen. Tai išbandė ir kelios mano draugės, jos taip pat pradėjo mesti svorį. Paskelbsiu nuotraukas vėliau, jei jos leis. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jums pavyks sulieknėti. Merginos, norėčiau paprašyti, parašykite apie savo rezultatus: kiek kilogramų numetėte ir kiek yra merginų, kurios naudojo Purple Mangosteen. Manau, kad bus įdomu paskaityti.

Paulė Ralytė

Susižavėjau be ribų! Kad per daug neatsipalaiduočiau, žiūrėsiu į jus!!!! Po šios istorijos, priverčiau pasikeisti !! Užsisakiau Purple MANGOSTEEN, dabar laukiu siuntos ir pradėsiu dirbti

Lina Mickienė

Bravo, Elena, negaliu patikėti, kad galima tiek pasiekti vos per 13 savaičių... Jau išbandžiau šią priemonę. Anksčiau svėriau tikrai daug… siaubas.

Paulina Keršytė

Gėriau Purple Mangosteen ir pasiekiau šiuos rezultatus per mažiau nei 6 savaites – 21 kg!!! Negalėjau įsivaizduoti, kad tai iš viso realu. Bet jis tikrai veikia. Elena, labai Jums dėkoju, jūs pakeitėte mano gyvenimą.

Lukrecija Česienė

Dėka Elenos užsisakiau Purple Mangosteen! Kaip žadėjau, parašysiu pirmus rezultatus! Puikus metodas, per pirmąsias dvi savaites numečiau beveik 7 kg!! Tai mano asmeninė pergalė!!!

Aurelija Grigelienė

Neįtikėtina!!! Prieš keletą mėnesių mano draugė taip pat numetė svorio su MANGOOSTEEN. Ji taip pasikeitė, kad dar negaliu prie to priprasti. Ji numetė 19 kg per 5 savaites. Bet tavo istorija atrodo dar labiau neįtikėtina.

Birutė Gerulaitienė

Kaip prašėte, rašau savo rezultatą. Numečiau daugiau nei 8 kg. Per pirmąsias dvi savaites. Galėčiau skristi. ☺

Elena Banienė

Sveiki, Birute. Labai džiaugiuosi Jūsų rezultatais, bet, jei gerai prisimenu, norėjote numesti 18 kg? Svarbiausia pradėti, tęskite toliau ta pačia dvasia. Sėkmės!

Karolina Peluiritytė

Labas rytas, Elena! Perskaičiau jūsų istoriją ir nusprendžiau užsisakyti Purple Mangosteen. Neseniai švenčiau 20 metų mokyklos baigimo sukaktį ir man buvo gėda atrodyti taip, kaip atrodžiau prieš 6 savaites. Mano svoris buvo 82 kg, o ūgis – 160 cm. Dėvėjau 54 dydžio kelnes. Dabar sveriu 60 kg, o neseniai nusipirkau 48 dydžio kelnes. Numečiau 22 kg. Po pusantro mėnesio. Negaliu Jums aprašyti, kokia esu laiminga. Galvojau, kad niekada neatsikratysiu tų siaubingų kilogramų. Labai Jums dėkoju!

Valerija Kelerienė

Nuostabus poveikis!!! Man svarbiausia, kad nereikia laikytis dietos. Ar pavyks taip numesti svorio ir prarasti kilogramai nesugrįš, kai baigsiu kursą?

Elena Banienė

Neteisingai supratote, kaip mesti svorį su Purple Mangosteen. Tai reiškia, kad nereikia nuolat badauti, o ankstesnis svoris nesugrįš. Naudojant šį metodą, nebestorėsite ir prarasti kilogramai niekada nesugrįš! Nesijaudinkite, svarbiausia pradėti!

Loreta Gaižauskienė

Labas, Elena. Šiandien, lygiai po mėnesio, kai gavau Purple Mangosteen siuntą, esu numetusi 19,7 kilogramo. Pradėdama kursą svėriau 79,9 kg, o dabar – 60,2 kg. Esu labai laiminga dėl savo sveikatos ir išvaizdos. Tiems, kurie negali numesti svorio, primygtinai rekomenduoju, kad jį išbandytumėte. Purple Mangosteen daro stebuklus! Dar kartą dėkoju!

Jelizaveta Saveljeva

Man labai svarbu atsikratyti 14 kg. Skaitant komentarus susidarė įspūdis, kad tai yra įmanoma. Noriu išbandyti Purple MANGOSTEEN … Prašau, palinkėkit man sėkmės, nes jos tikrai prireiks.

Elena Banienė

Brangi Jelizaveta, šalin visas abejones, jei jau nusprendėte mesti svorį, tai labai paprasta! Purple Mangosteen padės pasiekti tikslą greitai ir ilgam. Nereikia jums linkėti sėkmės, nes tiems, kurie turi tikslą būti laimingi, to nereikia. Tikiu, kad pasieksite trokštamų kūno linijų!

Emilija Povilaitytė

Numečiau svorio naudodama šį produktą. Prieš trejus metus sesuo atvežė Purple Mangosteen iš Vokietijos, tuo laiku jo nepardavinėjo mūsų šalyje... Būsiu nuoširdi, negalėjau net svajoti apie tokius rezultatus. Galvojau, kad tai kvailystė, ir ilgai nepradėjau jo vartoti. Sesuo įtikino, kad išbandyčiau. Pradėjau naudoti gegužės mėnesį ir jau birželio viduryje nuėjau nusipirkti naujų drabužių. Mano kelnės pradėjo kristi:) :) :) :) :) Beveik per du mėnesius numečiau 12 kg (nuo 67 iki 55 kg)!!!!!! Dabar svoris stabilizavosi ir dvejus metus nesikeičia!!! Per mažai būtų pasakyti, kad esu laiminga!! :) )) Rekomenduoju kiekvienai išbandyti Purple Mangosteen! Po dviejų savaičių jau pamatysite rezultatus!

Elena Banienė

Labas, Emilija! Rezultatai iš tikrųjų įspūdingi! Be kita ko, per dvejus metus daug kas pasikeitė. Nauji tyrimai atskleidė, kad produkto efektyvumas yra iki 100 %, todėl rekomenduoju jį kaip patikimą priemonę. Brangios merginos, noriu atsiprašyti, kad negaliu asmeniškai kiekvienai atsakyti, bet perskaitau visus komentarus ir laukiu jūsų sėkmės istorijų.

Odeta Šlikienė

Dėkoju, Elena! Nežinau, kaip galėčiau Jums atsidėkoti. Jūs pakeitėte mano gyvenimą! Tai puikus būdas. Tik per pusantro mėnesio atsikračiau 27 kg. Puiku! Tai mano asmeninė pergalė. Labai didžiuojuosi savimi!

Silvija Vaičelytė

Labas rytas, Elena! Dėkoju jums už pagalbą merginoms, norinčioms atsikratyti papildomų kilogramų. Man 33 metai ir paskutinius porą metų turėjau daug problemų su svoriu. Vos galėjau pajudėti. Nuolat turėdavau kvėpavimo problemų, skaudėjo sąnarius, kojas ir nugarą. Greitai pavargdavau ir jausdavau nuolatinį mieguistumą. Visada žinojau, kad tai buvo mano svorio pasekmė! Perskaičiusi Jūsų svetainę, net nesuabejojusi nusprendžiau užsisakyti produktą ir išbandyti. Rezultatas viršijo mano lūkesčius! Dabar mano svoris 62 kg, o prieš tai svėriau 93 kg. Per 3 mėnesius nukrito 31 kg. Dabar jaučiuosi taip, tarsi skraidyčiau! Pradingo kvėpavimo sunkumai ir daugiau nejaučiu nugaros ir kojų skausmo. Štai todėl jaučiuosi daug geriau. Dėkoju už jūsų istoriją! Pagarbiai Silvija Vaičelytė.

Kaja Šlikienė

Nieko neparašėte, kaip šis preparatas veikia virškinimą. Mano skrandis netoleruoja daugelio produktų ir medikamentų, todėl dažnai viduriuoju. Bijau, kad išgėrusi šio stebuklingo preparato neišeisiu iš tualeto. Ar galėtumėte garantuoti, kad taip nebus?

Elena Banienė

Sveiki, Kaja! Labai gera pastaba, pamiršau tai paminėti. Turiu tą pačią problemą kaip ir jūs, amžinos problemos su žarnynu dėl ilgalaikių, blogų valgymo įpročių. Tiesiog negaliu vartoti daugelio vaistų. Bet su Purple Mangosteen nekilo tokių problemų, visa tai įsisavinau be problemų ir niekada nejaučiau diskomforto.

Anna Tiškevič

Sveikos, merginos! Dabar aplankiau jų internetinį puslapį, kuriame produktas parduodamas su 50 % nuolaida, o vakar nusipirkau įprasta kaina. Tad nusipirkite dabar, kol dar nepabrango :) Užsisakiau per Elenos nuorodą.

                       
Praneškite apie šį puslapį
Kas negerai su šiuo puslapiu?


Ačiū!
UŽ PAGALBĄ