BLOG O ODCHUDZANIU, DIECIE I ZDROWYM STYLU ŻYCIA
OSOBISTY BLOG
Elizy Krawczyk

Historia mojej transformacji - od szczupłej brunetki do tłuściocha - i z powrotem

Zgłoś stronę

Jeśli tak jak ja masz problem z wagą, jesteś w odpowiednim miejscu. Długo zmagałam się z tym problemem, bez rezultatów. Chcę opowiedzieć prawdziwą historię mojego życia, jak jeden test w internecie zmienił moje życie na zawsze! motywacjęem tego blogu jest to, że każda dziewczyna ma swoją figurę marzeń. Ponieważ wszystkie zasługujemy na bycie szczupłą, piękną i kochaną.

Ciężko uwierzyć, że byłam tą tłuścioszką po lewej stronie...

Historia

Wszystko zaczęło się - jak można zgadnąć - od małżeństwa i ciąży.

W młodości byłam piękną dziewczyną. Smukła, brązowooka, czarnowłosa, 173 cm wzrostu, piękna twarz i szczupła talia; uwierzcie mi, nigdy się nie martwiłam o wygląd, mimo że miałam brzuszek i nieco grubsze nogi. Ale nikt tego nie zauważał, nawet ja. Wszystko zaczęło się - jak można zgadnąć - od małżeństwa i ciąży .

Gdy nie byłam mężatką, stale się śpieszyłam, nigdy nie miałam czasu, a moje jedzenie to odzwierciedlało. Popołudniowa herbata z ciastkami lub kanapką, a o 22 frytki, keczup, kawałek chleba i mleko. Gdy zaszłam w ciążę, nie zmieniłam przyzwyczajeń, jadłam więcej słodyczy i w efekcie w momencie porodu ważyłam 107 kg.

Potrzebne były cztery osoby, by przenieść mnie z fotela na szpitalne łóżko
Pół roku po porodzie.

Z powodu mojej wagi i nieprawidłowego ułożenia płodu miałam cesarkę. Mąż powiedział, że potrzebne były cztery osoby, by przenieść mnie z fotela na szpitalne łóżko: mąż, chirurg i dwie pielęgniarki. Prześcieradło pode mną prawie się rozerwało i prawie wypadłam na podłogę. Z porodówki wyszłam ważąc 97 kg. Zamiast się tym martwić, szukałam powodów, by jeść jeszcze więcej. Wmawiałam sobie, że noworodek potrzebuje tłustego mleka, a kiedy przestanę karmić piersią, natychmiast schudnę. Ale ostatecznie to ja byłam tłusta, a nie mleko.

Po porodzie

Zacznij dietę, albo przestań się skarżyć, jedz dalej i tyj
Ja z ukochanym mężem

Po 11 miesiącach utrzymywałam wagę 101 kg i nie wiem, jakby to się skończyło, gdyby nie mój ukochany mąż. Siedzieliśmy w domu, a ja michami pochłaniałam ciastka, skarżąc się, że jestem gruba. W końcu mąż stracił cierpliwość i postawił ultimatum: zacznij dietę, albo przestań się skarżyć, jedz dalej i tyj. Dziewczęta, byłam w szoku - siedziałam i szlochałam nad moją nieistniejącą talią, pocieszając się słodyczami. Ale tak naprawdę potrzebowałam pracy, pracy i jeszcze raz pracy.

Następnego dnia, gdy się obudziłam, wyjęłam wagę z szafy, zważyłam się i zobaczyłam tę liczbę: 103 kg!

Próbowałam notować, ile jem i jak często, ale z powodu ciągłej pracy w domu i opieki nad synem, nie udawało mi się. W ciąży jadłam, kiedy chciałam, późno wieczorem albo po północy, nieważne. Ciężko było pozbyć się tego nawyku.

Najtrudniej jest zacząć. Dieta zawsze zaczyna się \“jutro\”.

Wciąż miałam problemy ze stałymi gośćmi, z teściową przychodzącą razem z moją matką, gotującymi okropnie kaloryczne jedzenie. Ignorowały moje protesty

Zanim zaczęłam gubić kilogramy

Najciężej wziąć to we własne ręce. Diety zawsze zaczynają się \“jutro\”. Kilka razy próbowałam się głodzić przez tydzień albo dwa, albo jeść same jabłka, ale było to nieskuteczne.

Przede wszystkim brakowało mi siły woli, po drugie moja głowa przestawała działać, a po trzecie, stale chciałam jeść... A nie mogłam sobie pozwolić na zły humor. Niemowlę potrzebuje dobrej i szczęśliwej matki, a nie wiecznie zirytowanej. Próbowałam wszystkiego: Xenical, dieta Atkinsa, i wiele innych. Rezultat zawsze był ten sam: na początku gubiłam 5 kilogramów, potem przybierałam siedem.

Mama mówiła, żebym dała sobie spokój. Ale wszystkie moje kuzynki były szczupłe. Zwalanie na geny nie miało sensu, więc musiałam ciężko nad sobą pracować.

Jak w zaledwie kilka miesięcy z rozmiaru 52 magicznie zeszłam do 44

Zapisałam się na siłownię, gdzie prawie natychmiast uszkodziłam sobie kostkę, po czym przez miesiąc leżałam w gipsie, jedząc ciastka. Ostatecznie, po moich wysiłkach na siłowni, byłam cięższa niż wcześniej.

Po ciągłych porażkach wpadłam w depresję, która oczywiście oznaczała jeszcze więcej czekolady i ciastek.

Spotkanie, które zmieniło moje życie.

Kiedy już chciałam się poddać, spotkałam moją długoletnią przyjaciółkę z dzieciństwa, której nie widziałam, odkąd poszłam do liceum, a ona się przeprowadziła. Z tego co pamiętałam, ona była po nieco cięższej stronie mocy. A kiedy ją zobaczyłam, nie wierzyłam własnym oczom - wyglądała jak modelka! Powiedziała mi, jak w zaledwie kilka miesięcy z rozmiaru 52 magicznie zeszła do 44. Jakieś pół roku wcześniej wpadła na test odchudzający online, opracowany przez zawodowych dietetyków dla krajowych programów utraty wagi. Dla każdej osoby wybierają odpowiednią metodę, która pomaga w zgubieniu do 15 kg miesięcznie bez żadnej szkody dla zdrowia. W oparciu o jej odpowiedzi wybrali dla niej odpowiednią metodę odchudzającą.

Po badaniu odpowiednią dla mnie metodą okazał się Purple MANGOSTEEN. Zaczęło działać.

Poprosiłam, by dała mi link do tego testu. Test stwierdził, że lek Purple MANGOSTEEN jest dla mnie odpowiedni. Powiem więcej na temat tego produktu. To napój, który składa się z 8 składników roślinnych. Zawsze byłam przeciw chemii, ale ten produkt jest w 100% naturalny i ma wszystkie konieczne certyfikaty jakości. Z tego, co rozumiem, Purple MANGOSTEEN redukuje wagę poprzez przyśpieszanie metabolizmu, blokuje uczucie głodu i rozbija złogi tłuszczowe. Nie za bardzo znam się na biologii i chemii, ale tak napisano na ich stronie internetowej. Jeśli to was zainteresowało, możecie przeczytać szczegóły na stronie internetowej, link jest na końcu posta. Zamówiłam Purple MANGOSTEEN, przesyłkę otrzymałam po kilku dniach i zaczęłam zażywać.

Po 2 tygodniach waga pokazała 7 kg mniej - miałam już motywację. Po kolejnych 2 tygodniach - kolejne 8 kg mniej. Wszyscy mnie wspierali. Nie przestałam i wciąż zażywałam Purple MANGOSTEEN.

Rodzina była w szoku, ile kilogramów zgubiłam

Po kolejnym miesiącu zgubiłam 16 kg. Pod koniec trzeciego miesiąca z zachwytem stwierdziłam, że ważyłam 56 kg. Minus 47 kg w 13 tygodni! To był cud i długo nie mogłam w to uwierzyć. Ale fakty potwierdziły, że to wszystko naprawdę się stało. I już wtedy miałam poczucie, że całkowicie się zmieniłam: chód, styl ubierania, ruchy, myślenie, samopostrzeganie.

Wiele osób pyta mnie, co jadłam w trakcie cyklu Purple MANGOSTEEN. Wiecie, nie ograniczałam się - jadłam to, co zwykle. Co ciekawe, dzięki Purple MANGOSTEEN, mój smak zaczął się zmieniać na lepsze. Nawet nie zauważyłam, że zaczęłam jeść więcej warzyw i owoców, a mniej pieczonego i słodkiego, co tak bardzo kochałam. Purple MANGOSTEEN naturalnie zmienił moje smaki, a ja nie zauważyłam żadnych restrykcji - po prostu przestałam jeść, bo nie chciałam. Tak, czasami pozwalam sobie na słodycze albo tłuste jedzenie, ale nawet po 1,5 miesiąca, odkąd przestałam zażywać Purple MANGOSTEEN, robię to bardzo rzadko i nie przesadzam tak, jak niegdyś.

Mój mąż bardzo się cieszył z mojej przemiany.
Rezultat jest wprost niewiarygodny!

Po półtora miesiąca nie tylko odzyskałam starą wagę, ale też zrzuciłam te wieczne 5 kg, których nigdy nie mogłam się pozbyć. Powiedzieć, że byłam zadowolona, byłoby wielkim niedopowiedzeniem. To fantastyczne! Mąż też nie może się nacieszyć moją przemianą i zaczął zwracać na mnie więcej uwagi. Teraz czasami żartuję, mówiąc mu, że nie zaszkodziłoby, gdyby zgubił parę kilo, ale odmawia, twierdząc, że facet musi być duży. I tak go kocham, takiego, jaki jest, więc nie naciskam.

Najbardziej bałam się, gdy przestałam to zażywać, że nadwaga szybko powróci. Ale nie używam Purple MANGOSTEEN od półtora miesiąca i wciąż utrzymuję wagę,kilogramy nie wracają. To zachwycające.

Zapomniałam wspomnieć o problemie wiszącej skóry, co przeraża wszystkich po utracie wagi. Zadziwiające, ale skóra mi nie obwisała, a wręcz przeciwnie - stała się bardziej elastyczna. Dowiedziałam się później od koleżanki, że to wszystko dzięki kolagenowi i wielonienasyconym kwasom tłuszczowym, które są częścią Purple MANGOSTEEN. Zrobiłam zdjęcie specjalnie po to, abyście zobaczyły, jak wygląda teraz moja skóra.

Obawy rozstępów po utracie wagi nie zmaterializowały się

Nigdy nie wierzyłam w te wszystkie magiczne rozwiązania pokazywane w TV i oferowane przez apteki. Ale gdy przeszłam test i zamówiłam Purple MANGOSTEEN, nie miałam wątpliwości, gdyż miałam dowód, że to działa - moją koleżankę. Cieszę się, że podzieliłam się moją historią i mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże wam uzyskać figurę, o której zawsze marzyłyście!

Teraz nie wstydzę się iść na plażę :) Mój mąż zaczyna robić się zazdrosny, gdy widzi, jak patrzą na mnie mężczyźni

Teraz jestem przykładem dla innych dziewczyn.

Moja koleżanka zgubiła 9 kg w 3 tygodnie i ani myśli przestać!

Teraz polecam Purple MANGOSTEEN każdemu i już teraz widzę rezultaty i prawdziwą wdzięczność. Bliska przyjaciółka była zachwycona, widząc jak chudnę, i również kupiła Purple MANGOSTEEN. Już zgubiła 9 kg w 3 tygodnie i ani myśli przestać!

Stawiam moje wszystkie dodatkowe kilogramy, że stracisz na wadze, stosując Purple MANGOSTEEN. Jeśli w ciągu 2 miesięcy nie stracisz co najmniej 20 kg dzięki tej metodzie, przyjmę moje 50 kg, które straciłam. Tak bardzo ufam w skuteczność Purple MANGOSTEEN. W zasadzie zalecam, abyś przeszła krótki test poniżej, który określi, czy ta metoda jest dla ciebie odpowiednia:

Po tym wszystkim, co mi się przydarzyło, nie mogłam się oprzeć, by nie opowiedzieć mojej historii. Naprawdę chcę, by inne dziewczyny pozbyły się nadwagi i stały się pewne siebie i szczęśliwe! Nie zwlekaj. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, nie czekaj na cud, tylko działaj! Specjalnie dla czytelniczek mojego bloga podam link, pod którym ja i moje koleżanki zamówiłyśmy Purple MANGOSTEEN. To ich oficjalna strona internetowa. Na tej stronie możesz poznać lepiej Purple MANGOSTEEN i sama zamówić.

Cieszę się, że opowiedziałam wam moją historię. Mam nadzieję, że pomoże wam to zyskać figurę, o jakiej zawsze marzyłyście. Dziewczyny, które już spróbowały Purple MANGOSTEEN, napiszcie w komentarzach o waszych rezultatach! Wszyscy chcą poznać wasze historie! Jeśli macie jakieś pytania - pytajcie w komentarzach, odpowiem na nie.

(Głosowało: 2051 osób)

O autorce

Nazywam się Eliza Krawczyk.
Od niedawna zajmuję się zdrowym stylem życia i pomagam dziewczynom w odchudzaniu! Na moim blogu piszę o tym, co sama na sobie wypróbowałam.

komentarzy

Ola Szwarc

Nie wierzę, że to ta sama kobieta. Stała się taką pięknością !!!!!!!!!! Widziałam kilka razy - Boże, ależ nadwaga zmienia człowieka!!! Niech każdy przyjrzy się sobie!!!! Zawsze może być lepiej - ponieważ życie mija i nikt tego nie zobaczy - jaka z niej piękność!!! Zmotywacjęowałaś mnie, więc ja też zamówiłam Purple MANGOSTEEN. Mam nadzieję, że pomoże !!!!

Eliza Krawczyk

Jestem pewna, że ci się uda. Napisz nam o swoich rezultatach. Interesuje to mnie i naszych czytelników.

Maria Harcz

S-U-P-E-R!!! TO JEST TO!!! Też cierpię na nadwagę i naprawdę mam nadzieję, że Purple MANGOSTEEN mi pomoże! Dzięki za inspirujący artykuł!!!

Ola Szwarc

Halo, Eliza. Proszę o pomoc. Mieszkam w Europie, czy ten sklep dostarcza do krajów europejskich?

Eliza Krawczyk

Halo! Tak! Ten oficjalny sklep internetowy dostarcza produkt do wszystkich krajów europejskich. Moja znajoma mieszka we Włoszech i wszystko dostała błyskawicznie. Życzę ci powodzenia w odchudzaniu:)

Izabela Halcarz

NIEWIARYGODNE!!!! Bycie szczupłą ci pasuje! Brawo, zasłużyłaś!!!! Usłyszałam o Purple MANGOSTEEN 3 miesiące temu, ale bałam się kupić. Rozwiałaś moje wątpliwości, bardzo dziękuję!! Zamawiam dla siebie i dla mamy, razem się odchudzimy.

Eliza Krawczyk

Droga Izabelo, obydwie zasługujecie na to, by być szczupłe. Pozdrów mamę.

Liliana Wałach

Cieszę się, że poznałam twoją historię i mogę udowodnić, że Purple MANGOSTEEN działa.

Ja również z przyjaciółką zrobiłam ten test kilka miesięcy temu. Purple MANGOSTEEN był dla mnie odpowiedni, mojej koleżance pasowała inna metoda. Przyszłam pochwalić się rezultatami po dwóch miesiącach cyklu. Moja koleżanka nie jest daleko w tyle, ale nie pokażę jej zdjęcia.

Amelia Bartyzel

Spróbowałam Purple MANGOSTEEN i mogę powiedzieć w zaufaniu - ocaliłaś moje małżeństwo. Mąż znów zaczyna patrzeć na mnie z zainteresowaniem, a to sprawia, że jeszcze bardziej jestem pewna siebie.

Beata Gałgan

Dziewczyny, zapiszcie mnie do swojego klubu dla odchudzających się!!! Już mam Purple MANGOSTEEN! Dzięki za doradzenie mi tej metody, sprawiłyście, że zaczęłam się odchudzać. Obiecuję, napiszę o wynikach!

Eliza Krawczyk

Halo, Beato. Cieszę się i wspieram twoją decyzję, ponieważ najważniejszą sprawą jest harmonia duszy, a tę można osiągnąć jedynie dzięki w harmonii z ciałem. Opisz swoje rezultaty. Powodzenia!

Grażyna Hartmann

Kochana Elizo, cieszę się, że znalazłam twoją stronę i mam nadzieję, że mi pomożesz. Próbowałam wiele rzeczy, aby schudnąć, ale niestety, wyniki nie spełniły moich oczekiwań. Mierzę 162 cm, ale ważę, aż strach to powiedzieć - 105 kg. Mam nadzieję, że Purple MANGOSTEEN mi pomoże.

Eliza Krawczyk

Cześć, Grażyno! Nie tylko ja straciłam na wadze, używając Purple MANGOSTEEN. Kilka moich koleżanek spróbowało i również zaczęły chudnąć. Później pokażę zdjęcia, jeśli koleżanki na to pozwolą. Szczerze, mam nadzieję, że tobie też uda się schudnąć. Dziewczęta, proszę, byście napisały nam o swoich wynikach: kto schudł i ile, jeśli na moim blogu są dziewczęta, które też stosują Purple MANGOSTEEN. Wszystko przeczytam z zainteresowaniem.

Paula Rożek

Bezgraniczny podziw! Będę na ciebie patrzeć nie dla relaksu! Po tej historii czuję przymus, by się zmienić!! Zamówiłam Purple MANGOSTEEN, teraz czekam na przesyłkę i zaczynam pracować

Laura Marszałek

Nie mogę uwierzyć w takie osiągnięcie w zaledwie 13 tygodni... Już wypróbowałam tę metodę. Wcześniej byłam ciężka... horror.

Paulina Kim

Piłam Purple MANGOSTEEN i osiągnęłam ten wynik w mniej niż 6 tygodni - 21 kg!! Nawet sobie nie wyobrażałam, że to realne. Ale to naprawdę działa. Eliza, bardzo ci dziękuję, zmieniłaś moje życie.

Lucyna Kobiałka

Zamówiłam Purple MANGOSTEEN dzięki Ani! Jak obiecałam, opiszę moje pierwsze wyniki! Wspaniała metoda, w ciągu pierwszych dwóch tygodni zgubiłam prawie 7 kg!! To moje osobiste zwycięstwo!!!

Aleksandra Turnau

Niewiarygodne!!! Moja przyjaciółka też schudła dzięki MANGOOSTEEN, kilka miesięcy temu. Tak bardzo się zmieniła, że wciąż nie mogę się przyzwyczaić. Zgubiła 19 kg przez 5 tygodni. Ale twoja historia brzmi jeszcze bardziej niewiarygodnie.

Blanka Gil

Tak jak prosiłaś, opiszę moje rezultaty. Ponad 8 kg. W ciągu pierwszych dwóch tygodni. Mogę latać. ☺

Eliza Krawczyk

Halo Blanka. Naprawdę cieszę się z twoich wyników, ale jeśli dobrze pamiętam, chciałaś schudnąć 18 kg? Najważniejsze jest, by zacząć i kontynuować w tym samym duchu. Powodzenia!

Karolina Perkowska

Dzień dobry, Eliza! Przeczytałam twoją historię i postanowiłam zamówić Purple MANGOSTEEN. Ostatnio minęło 20 lat od mojego balu maturalnego i wstydziłam się pokazać się tam jako osoba, którą byłam 6 tygodni temu. Ważyłam 82 kilo przy wzroście 160 cm. Spodnie nosiłam w rozmiarze 54. Teraz ważę 60 kg, a ostatnio kupiłam spodnie w rozmiarze 48. Pozbyłam się 22 kg. Przez półtora miesiąca. Nie potrafię znaleźć słów, jak bardzo jestem szczęśliwa. Myślałam, że nigdy się nie pozbędę tych okropnych kilogramów. Bardzo ci dziękuję!

Celina Kraska

Zadziwiający efekt!!! Dla mnie najważniejsze jest, że nie jestem na diecie. Czy w ten sposób stracę na wadze, a kilogramy nie wrócą, gdy skończę cykl?

Eliza Krawczyk

Nie do końca zrozumiałaś znaczenie odchudzania z Purple MANGOSTEEN. To oznacza, że nie musisz się stale głodzić i że waga nie wraca do poprzedniego poziomu. Stosując moją metodę nie staniesz się znów gruba, utracone kilogramy nigdy nie powrócą! Nie martw się, najważniejsze to zacząć!

Natalia Grzyb

Halo Eliza. Dziś mija dokładnie miesiąc, odkąd kupiłam Purple MANGOSTEEN, zgubiłam 19,7 kilogramów. Cykl zaczęłam z 79,9 kg i teraz mam 60,2 kg. Jestem bardzo szczęśliwa z powodu mojego zdrowia i wyglądu. Dla tych, którzy nie potrafią schudnąć, bardzo polecam, aby tego spróbowali. Purple MANGOSTEEN czyni cuda! Dzięki raz jeszcze!

Helena Hermann

Dla mnie to bardzo ważne, żeby pozbyć się 14 kg. Czytam te komentarze i mam wrażenie, że to możliwe. Chcę spróbować Purple MANGOSTEEN … Proszę, życzcie mi szczęścia, naprawdę tego potrzebuję.

Eliza Krawczyk

Kochana Heleno, pozbądź się wszystkich wątpliwości, jeśli zdecydowałaś się odchudzać, po prostu działaj! Purple MANGOSTEEN pomoże ci szybko i na stałe osiągnąć cel. Życzenia powodzenia nie są ci potrzebne, gdyż ci, którzy mają cel, szczęścia nie potrzebują. Życzę ci krągłości, których sama byś chciała!

Emilia Porażka

Zgubiłam kilogramy dzięki temu produktowi. Trzy lata temu siostra przywiozła mi Purple MANGOSTEEN z Niemiec, wtedy był niedostępny w naszym kraju. Powiem szczerze, nawet nie marzyłam o takich rezultatach. Myślalam, że to głupota i długi czas nie zaczynałam cyklu. Siostra przekonała mnie, bym spróbowała. Zaczęłam używać go w maju, a już w połowie czerwca poszłam kupić nowe ubrania. Spodnie zaczęły mi opadać :) :) :) :) :) Przez prawie dwa miesiące zgubiłam 12kg. (Z 67do 55kg) !!!!!! Teraz waga się ustabilizowała i nie zmienia od dwóch lat. Jestem bardzo szczęśliwa :-)))) Polecam każdemu spróbowanie Purple MANGOSTEEN! Przynajmnie dwa tygodnie, aby osobiście zobaczyć rezultaty!

Eliza Krawczyk

Halo, Emilia! Rezultaty są naprawdę imponujące! Pomijając wszystko, przez dwa lata dużo się zmieniło. Nowe badania pokazały, że skuteczność produktu wynosi 100%, więc polecam go jako wiarygodny. Drogie dziewczęta, przepraszam, że fizycznie nie jestem w stanie odpowiedzieć każdej z osobna, ale czytam wszystkie komentarze i oczekuję waszych sukcesów.

Ola Szwarc

Dzięki, Eliza! Nie wiem, jak ci dziękować. Zmieniłaś moje życie! To idealna metoda. Przez zaledwie półtora miesiąca pozbyłam się 27 kg. Bingo! To moje osobiste zwycięstwo. Jestem z siebie bardzo dumna!

Sylwia Miller

Dzień dobry, Eliza! Chciałam ci podziękować za pomoc, którą okazujesz dziewczętom, które chcą schudnąć. Mam 33 lata i przez ostatnie lata miałam wiele problemów z wagą. Ledwo co się ruszałam. Stałe problemy z oddychaniem, bóle w stawach, nogach i plecach. Szybko się męczyłam i odczuwałam stałą senność. Zawsze wiedziałam, że to konsekwencje mojej wagi! Gdy przeczytałam twoją stronę, bez wahania postanowiłam zamówić produkt i spróbować. Wynik przekroczył moje oczekiwania! Teraz ważę 62 kg, wcześniej ważyłam 93. W ciągu 3 miesięcy straciłam 31 kg. Teraz czuję się dosłownie lekka jak piórko! Zniknęły problemy z oddychaniem, nie mam już bólu w plecach i nogach. Dlatego czuję się o wiele lepiej. Dziękuję za twoją historię. Z poważaniem, Sylwia Miller .

Kaja Klar

Nic nie napisałaś na temat tego, jak ta metoda wpływa na trawienie. Mój żołądek nie toleruje wielu produktów i leków, więc często mam problem z biegunką. Boję się, że z powodu tego cudownego produktu nie wyjdę z WC. Możesz zagwarantować, że tak nie będzie?

Eliza Krawczyk

Halo, Kaja! Bardzo dobry komentarz, zapomniałam o tym wspomnieć. Mam ten sam problem, wieczne kłopoty z jelitami z powodu długich, złych zwyczajów żywieniowych. Nie toleruję wielu leków. Ale z Purple MANGOSTEEN nie było takiego problemu, jest bezproblemowo wchłaniany i w żadnym momencie nie odczuwałam dyskomfortu.

Anna Adamek

Hej, dziewczyny! Właśnie odwiedziłam ich stronę internetową, sprzedają z 50% zniżką, a wczoraj kupiłam po zwykłej cenie. Więc kupujcie, nim cena wzrośnie ;-) Ja zamówiłam przez link Elizy. .

                       
Zgłoś tę stronę
Co jest nie tak z tą stroną?


Dziękujemy!
ZA TWOJĄ POMOC