BLOG O HUBNUTÍ, DIETU A ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOTNÝ STYL
OSOBNÍ BLOG
Evy Roskové

Moje přeměna z hubené brunety na plnoštíhlou – a zpět

Nahlásit stránku

Pokud jste na tom podobně jako já a máte problém s nadváhou, pak jste na správném místě. S tímto problémem jsem dlouho bojovala, ale bez jakýchkoli výsledků. Chci se s vámi podělit o pravdivý příběh z mého života, jak mi jeden internetový test navždy změnil život! Účelem tohoto blogu je, že každá dívka má svou vysněnou postavu. Všechny chceme být štíhlé, krásné a milovány.

Je těžké uvěřit, že jsem takhle přibrala, ta nalevo...

Jak to bylo

Všechno to začalo, hádejte čím – ano, vdala jsem se a otěhotněla.

V mládí jsem byla docela pohledná holka. Štíhlá, hnědé oči, tmavé vlasy, výška 173 cm, hezké rysy a štíhlý pas a věřte mi, nikdy jsem se o svůj vzhled nestarala, i když jsem měla bříško a trochu silnější nohy. Ale nikdo si toho nevšiml, ani já. Všechno to začalo, hádejte čím – ano, vdala jsem se a otěhotněla.

Než jsem se vdala, pořád jsem někam spěchala, nikdy jsem neměla čas, a můj jídelníček podle toho také vypadal. Odpolední svačinka se sušenkami nebo sendvičem a v 10 hodin večer hranolky s kečupem nebo chleba s máslem a zapila jsem to acidofilním mlékem. Když jsem byla těhotná, jídelníček jsem moc nezměnila, jen jsem jedla ještě víc sladkostí a výsledkem bylo, že jsem před porodem vážila 107 kg.

Z invalidního vozíku mě v nemocnici na postel zvedali čtyři lidé
Šest měsíců po porodu.

Kvůli mé hmotnosti a nevhodné pozici dítěte jsem měla císaře. Můj manžel mi řekl, že mě čtyři lidé přenesou na nemocniční lůžko: můj manžel, chirurg a dvě sestry. Prostěradlo to skoro nevydrželo, a já jsem skoro spadla na zem. Z porodnice jsem vyšla a vážila jsem 97 kg. A místo toho, abych měla strach, jsem hledala důvody, jak jíst ještě víc. Řekla jsem si, že kojené děti potřebují výživné mléko a když přestanu kojit, okamžitě zhubnu. Ale nakonec jsem měla víc tuku já, a ne to mléko.

Po porodu

Začni hubnout nebo si přestaň stěžovat a pokračuj v přejídání a přibírání na váze
Já a můj skvělý manžel

Po 11 měsících jsem stále měla 101 kg a nevím, jak by to dopadlo, kdyby nebylo mého milovaného manžela. Seděli jsme doma, jedla jsem misku sušenek a u toho si stěžovala, že jsem tlustá. Můj manžel nakonec ztratil trpělivost a dal mi ultimátum: Buď začni hubnout, nebo si přestaň stěžovat a pokračuj v přejídání a přibírání na váze. A pak, dámy jsem byla v šoku – seděla jsem a plakala nad mým neexistujícím pasem a utěšovala se sladkostmi, ale to, co jsem potřebovala, byla práce, práce a práce.

Když jsem se následující den vzbudila, vyndala jsem váhu ze skříně, zvážila se a uviděla, že mám 103 kg!

Snažila jsem se pak sledovat, kolik jím a jak často, ale kvůli neustálé práci doma a pečování o svého syna jsem se mi to moc nedařilo. Během těhotenství jsem jedla, kdy jsem chtěla, buď pozdě večer, nebo i v noci, nezáleželo mi na tom. A bylo těžké se toho zlozvyku zbavit.

Nejnáročnější bylo vůbec s tím začít. Vždycky jsem si říkala, že dieta začne až “zítra”.

Navíc jsem měla problémy s pravidelnými návštěvami. Znáte to, tchýně nebo máma přijdou a začnou vařit nějaké kalorické jídlo. Mé protesty ignorovaly.

Těsně předtím, než jsem začala hubnout.

Nejnáročnější bylo vůbec s tím začít. Vždycky jsem si říkala, že dieta začne až \“zítra\”. Párkrát jsem se pokoušela hladovět, asi tak týden nebo dva. Pak jsem zkoušela jíst jenom jablka, ale bez úspěchu.

Nejdříve jsem ztratila všechnu energii, potom mi přestala pracovat hlava, a co je nejhorší, neustále jsem měla chuť k jídlu... Nemohla jsem si dovolit být bez energie a mít špatnou náladu. Malé dítě potřebuje dobrou a šťastnou mámu, a ne člověka, který se pořád podrážděný. Vyzkoušela jsem snad všechno: xenical, Atkinsovu stravu a spoustu dalších diet. Výsledek byl vždy stejný: nejdřív jsem pět kilo zhubla, ale pak jsem 7 přibrala.

Máma mi říkala, ať se na to vykašlu. Ale všechny mé sestřenice byly hubené. Nemohla jsem to svést na genetiku, tak jsem se konečně rozhodla, že na tom budu muset zapracovat.

Jak jsem zázračně za pár měsíců vyměnila oblečení velikosti 52 za velikost 44

Přihlásila jsem se do posilovny, kde jsem si skoro okamžitě zranila kotník. Měsíc jsem ležela doma a jedla sušenky. Takže po mém pokusu s posilovnou jsem vážila ještě víc.

Po všech těch neúspěších jsem začala mít deprese, což samozřejmě vyžadovalo uklidnění čokoládou a sušenkami.

Setkání, které změnilo můj život.

A když jsem to už chtěla vzdát, potkala jsem svou kamarádu z dětství, kterou jsem neviděla od té doby, co jsem šla na vysokou a ona se přestěhovala. Vzpomněla jsem si, že dřív byla trochu při těle. A když jsem ji uviděla, nevěřila jsem svým očím – ona byla štíhlá, jako modelka! Kamarádka mi pak vyprávěla, jak za pár měsíců zázračně zhubla z velikosti 52 na velikost 44. Asi před půl rokem se dostala do nějakého on-line testu na hubnutí vyvinutého profesionálními odborníky na výživové programy. Vybírají pro každého metodu na hubnutí na míru, která jim pomůže zhubnout až 15 kg za měsíc bez škody na zdraví. Na základě dotazníku ji zvolili vhodnou metodu hubnutí.

Po testu se ukázalo, že mojí nejvhodnější metodou se ukázal být přípravek Purple MANGOSTEEN. A začal fungovat.

Požádala jsem jí, aby mi dala odkaz na ten test. Po testu se ukázalo, že mojí nejvhodnější metodou se ukázal být přípravek Purple MANGOSTEEN. Trochu vám tento přípravek představím. Jedná se o instantní nápoj pro okamžité prožití, které se skládají ze 8 bylinných složek. Vždycky jsem byla proti chemickým přípravkům, ale tento produkt je 100% přírodní a má všechny potřebné certifikáty kvality. Jak jsem pochopila, Purple MANGOSTEEN snižuje hmotnost tím, že urychluje metabolismus, blokuje pocit hladu a rozkládá tuky. Biologii ani chemii moc nerozumím, ale je to vysvětleno na jejich stránkách. Pokud máte zájem, přečtěte si to na jejich webových stránkách, odkaz je na konci tohoto příspěvku. Objednala jsem Purple MANGOSTEEN, zásilka dorazila za pár dní a já ho začala užívat.

Asi po dvou týdnech váha ukazovala o 7 kilo míň – a začalo se to zrychlovat. Za další dva týdny – o 8 kg míň. Každý mě podporoval, tak jsem nepřestávala a pokračovala v užívání přípravku Purple MANGOSTEEN.

Moje rodina byla v šoku, když viděli, o kolik jsem zhubla.

Další měsíc jsem zhubla 16 kg. Na konci třetího měsíce jsem nemohla uvěřit, že mám 56 kg. Zhubla jsem 47 kg za 13 týdnů! Byl to zázrak! Ale ukázalo se, že je to pravda. Cítila jsem se mnohem lépe po všech stránkách Líp se mi chodilo, oblékalo, pohyb mi nedělal problémy, byla jsem sebevědomější.

Mnoho lidí se mě ptá, co jsem jedla během užívání přípravku Purple MANGOSTEEN. Víte, neomezovala jsem se – jedla jsem jako dřív. Zajímavé je, že díky přípravku Purple MANGOSTEEN se mi změnily i chutě k lepšímu. Začala jíst více zeleniny a ovoce a méně smaženého a sladkostí, které jsem dříve měla tak ráda. Purple MANGOSTEEN mi přirozeně změnil chuť k jídlu, a nemusela jsem se nijak omezovat – přestala jsem tolik jíst, protože jsem na to neměla chuť. Samozřejmě si někdy dopřeji nějaké té sladkosti nebo tučného jídla, ale i po měsíci a půl od té doby, co jsem přestala užívat Purple MANGOSTEEN, to dělám jen občas, a zdaleka toho nesním tolik, jako dřív.

Můj manžel nemohl být z mé transformace šťastnější.
Výsledky jsou naprosto neuvěřitelné!

Po měsíci a půl jsem se nejen dostala na svou obvyklou váhu, ale navíc jsem se zbavila těch 5 kg, kterých jsem se před tím nikdy nemohla zbavit. Říkat, že jsem spokojená, rozhodně nestačí. Je to fantastické! Můj manžel se také nedokáže nabažit mé transformace a je teď mnohem pozornější než předtím. A teď mu pro změnu já, někdy ze srandy říkám, že by mohl pár kilo zhubnout. Samozřejmě, že to odmítá a říká, že pořádný chlap, musí něco vážit. Mám ho samozřejmě ráda tak, jak je. Do ničeho ho netlačím.

Nejvíc jsem se bála, že po tom, co jsem ho přestala užívat, zase přiberu. Ale Purple MANGOSTEEN neužívám už měsíc a půl a vážím pořád stejně. Už nepřiberu. Je to skvělé.

Zapomněla jsem zmínit problém ochablé kůže, které se každý, kdo hodně zhubne, bojí. Překvapivě moje kůže neochabla, naopak byla pružnější. Později jsem se od přítele dozvěděla, že to je vše díky kolagenu a polynenasyceným mastným kyselinám, které jsou také součástí Purple MANGOSTEEN. Vyfotila jsem to, abyste mohli posoudit, jak moje kůže vypadá.

Moje obavy, že se po zhubnutí objeví strie, se nepotvrdily.

Nikdy jsem nevěřila, že magická řešení z televize, ani ty v lékárnách, fungují. Ale když jsem si udělala test a objednala si Purple MANGOSTEEN, nepochybuji o tom, že to funguje – sama jsem živým důkazem. - můj přítel. Děkuji, že jste si přečetli můj příběh a doufám, že moje zkušenost vám pomůže získat postavu, o které jste vždycky snily!

Teď už se na koupališti nestydím  Popravdě, můj manžel trochu žárlí, když vidí, jak po mě muži pokukují.

Doufám, že budu teď inspirací i ostatním.

Moje kamarádka zhubla 9 kg za tři týdny a pokračuje dál!

Teď doporučuji Purple MANGOSTEEN všem a už vidím výsledky a lidé mi děkují. Jedna kamarádka byla nadšená, když mě viděla, jak hubnu, a také si Purple MANGOSTEEN koupila. Již za 3 týdny zhubla 9 kg a pokračuje v tom dál!

Klidně se vsadím o všechna má přebytečná kila, že díky Purple MANGOSTEEN určitě zhubnete. Pokud s touto metodou během 2 měsíců nezhubnete alespoň 20 kg, klidně zase přiberu těch 50 kg, které jsem sama zhubla. Natolik jsem o účinnosti přípravku Purple MANGOSTEEN přesvědčena. Doporučuji, abyste si udělali krátký test níže, který určí, jestli je tato metoda pro vás vhodná:

Po tom všem, co se mi přihodilo, nemohla jsem zkrátka odolat, abych se s vámi o svůj příběh nepodělila. Opravdu chci oslovit co nejvíce žen, a poradit, jak se zbavit nadváhy a stát se sebevědomou a šťastnou ženou. Neotálejte! Pokud opravdu chcete zhubnout, nečekejte, až se stane zázrak a samy proto něco udělejte! Pro čtenáře mého blogu přidávám odkaz, na kterém si mé kamarádky přípravek Purple MANGOSTEEN objednaly. Jsou to jejich originální stránky. Na stránkách se také dozvíte více o přípravku Purple MANGOSTEEN a můžete si ho tam sami objednat.

Ráda jsem se s vámi o svůj příběh podělila. Doufám, že vám pomůžu získat postavu, o které jste vždycky snily! Ženy, které již Purple MANGOSTEEN vyzkoušely, napište prosím komentář o vašich výsledcích! Všichni si rádi přečtou i vaše příběhy! Pokud máte nějaké dotazy – neváhejte se zeptat v komentářích, ráda je zodpovím.

(Hlasovalo: 2051 osob)

O autorce

Jmenuji se Eva Rosková.
Poslední dobou vedu zdravý životní styl a pomáhám ženám hubnout! Ve svém blogu píšu o tom, jaké mám osobní zkušenosti.

37 komentářů

Olga Staníčková

Nechce se mi ani věřit, že je to ta stejná žena. Je z ní taková kočka!!!!!!!!!! Několikrát jsem tento blog navštívila – nechce se mi ani věřit, jak člověka může nadměrná hmotnost změnit!!!! Všichni bychom se měli na sebe pořádně podívat!!!! Stojí to za to se o sebe starat – život nám rychle utíká mezi prsty – a nikdo si nevšimne, co v nás vězí. Také jsem si přípravek Purple MANGOSTEEN koupila. Doufám, že to pomůže!!!!

Eva Rosková

Jsem si jistá, že se ti to podaří. Napiš prosím, jak jsi dopadla. Hrozně by mě to zajímalo a vsadím se i ostatní.

Marie Horníčková

SKVĚLÉ!!! TO JE ONO!!!!! Také se trápím nadváhou a opravdu doufám, že mi Purple MANGOSTEEN pomůže! Děkuji za zajímavý článek!!!

Olga Staníčková

Ahoj Hanko. Potřebuji poradit. Žiji na Slovensku. Doručí přípravek i tam?

Eva Rosková

Ahoj! No samozřejmě! Jedná se o oficiální obchod a prodávají jejich produkt po celé Evropě! Kamarádka žije v Itálii, a dodávají i tam! Přeji hodně štěstí s hubnutím 

Irena Kouřilová

NEUVĚŘITELNÉ!!!! Štíhlá postava vám sluší. Gratuluju!!!! O přípravku Purple MANGOSTEEN jsem se dozvěděla před 3 měsíci, ale otálela jsem s nákupem. Ale přesvědčily jste mě, díky! Objednávám si pro sebe a pro maminku. Budeme hubnout společně.

Eva Rosková

Milá Irenko, obě si určitě zasloužíte vypadat skvěle a zhubnout. Pozdravujte maminku.

Lída Vacková

Jsem moc ráda, že jsem narazila na váš článek a můžu dosvědčit, že přípravek Purple MANGOSTEEN funguje.

Také jsem si tento test před pár měsíci s kamarádkou udělala. Purple MANGOSTEEN mi vyhovoval a mé kamarádce něco jiného. Tady jsou výsledky po dvou měsících. Moje kamarádce to taky pomohlo, ale její fotku zveřejňovat nebudu.

Alena Brenmanová

Vyzkoušela jsem Purple MANGOSTEEN a mohu s určitostí říct – zachránilo mi to manželství. Můj manžel se na mě začal dívat úplně jinak a to mi vrátilo sebevědomí.

Bohdana Hodnická

Holky jdu do toho taky!!!! Už Purple MANGOSTEEN mám! Díky za rady, jak na to. Článek mě nakopl, abych to také vyzkoušela. Slibuju, že dám vědět, jak jsem dopadla!

Eva Rosková

Ahoj Bohdano. To jsem ráda, rozhodně jsi se rozhodla dobře. Je důležité cítit se dobře ve vlastním těle. Budu se těšit, až napíšeš, jak se ti vedlo. Hodně štěstí!

Gábina Figrová

Milá Evo, Jsem moc ráda, že jsem narazila na Vaši stránku, a doufám, že mi pomůžete. Už jsem vyzkoušela hodně věcí na hubnutí, ale výsledky nebyly nikdy valné. Měřím jen 162 cm, ale vážím 105 kg. Myslíte, že by mi Purple MANGOSTEEN pomohl?

Eva Rosková

Zdravím Gábino! Nejsem jediná, kdo zhubl díky přípravku Purple MANGOSTEEN. Některé mé kamarádky to zkusily a také začaly hubnout. Pokud mi to kamarádky dovolí, tak Vám ukážu fotografie. Upřímně doufám, že se Vám podaří zhubnout. Budu moc ráda, když pak napíšete o svých výsledcích a ostatní také – kolik jste zhubly a tak...Určitě jsou na blogu ženy, které se rády podělí o své zkušenosti a myslím, že ostatní si to rády přečtou.

Pavlína Smutná

Je to šíleně povzbuzující! Nakoplo mě to!!! Po přečtení tohoto blogu jsem se rozhodla, že se musím změnit a začít na sobě pracovat. Objednala jsem si také Purple MANGOSTEEN. Čekám, až mi ho doručí a jsem zvědavá, jak to dopadne.

Lenka Říčařová

Výborně Evo! To jsou skvělé výsledky po pouhých 13 týdnech... Také jsem to vyzkoušela. Také jsem měla nadváhu, bylo to hrozné, úplný horor.

Petra Němečková

Užívala jsem Purple MANGOSTEEN a těchto výsledků jsem dosáhla po 6 týdnech – 21 kg!!! Ani se mi nechce věřit, že je to možné. Ale opravdu to funguje. Evo, moc Vám děkuji, změnila jste mi život.

Lucka Konečná

Objednala jsem si Purple MANGOSTEEN díky tomuto článku. Jak jsem slíbila, napíšu, jak jsem uspěla. Je to skvělá metoda, během prvních dvou týdnů jsem zhubla skoro 7 kg!! To je můj osobní rekord!!!

Andrea Trojanová

Úžasné!!! Moje kamarádka také zhubla, a to díky přípravku MANGOSTEEN. Už je to pár měsíců, ale pořád si nemohu zvyknout, jak skvěle vypadá. Zhubla 19 kg za 5 týdnů. Ale Váš příběh je ještě zajímavější.

Blanka Zajíčková

Když chcete, tak také napíšu své výsledky. Zhubla jsem víc jak 8 kg během dvou týdnů. Jsem nadšená 

Eva Rosková

Zdravím Vás Blanko. Jsem moc ráda, že jste dosáhla tak skvělých výsledků, ale pokud si pamatuji dobře, chtěla jste zhubnout 18 kg? Nejdůležitější je ale začít, a bydržet. Jste na dobré cestě. Nevzdávejte to! Hodně štěstí s hubnutím!

Karolína Pěničková

Dobrý den Evo! Přečetla jsem si Váš příběh a rozhodla jsem se objednat si Purple MANGOSTEEN. Nedávno jsem byla na školním srazu po 20 letech a vypadala jsem báječně. A to jsem ještě před několika týdny vážila 82 kg. Měřím jen 160 cm a nosila velikost 54. Teď vážím 60 kg. Zhubla jsem 22 kg a velikost mám 48. Už měsíc a půl vážím pořád stejně. Ani nemůžu popsat, jak skvěle se teď cítím. Jsem moc ráda, že jsem se své nadváhy zbavila. Díky moc!

Zuzana Konečná

Překvapivé výsledky!!! Pro mě je nejdůležitější, abych nemusela držet žádnou dietu. Zhubnu, i když budu normálně jíst? A udržím si váhu, i když skončím?

Eva Rosková

To je právě to nejlepší na hubnutí s Purple MANGOSTEEN. Nemusíte se trápit hlady a to ukončení kůry znovu nepřiberete. Kila, která zhubnete se již nevrátí. Buďte bez obav. Nejdůležitější je začít!

Monika Šedivá

Dobrý den, Evo. Dnes je to přesně měsíc, co jsem si pořídila Purple MANGOSTEEN. Zhubla jsem 19.7 kg. Na začátku jsem vážila 79.9 kg a teď mám 60.2 kg. Jsem moc spokojená, jak vypadám, ale i s tím, že jsem na tom zdravotně lépe. Pro ty, kdo chtějí zhubnout, určitě přípravek doporučuji. Purple MANGOSTEEN je opravdový zázrak. Ještě jednou děkuji!

Zdena Páralová

Hrozně potřebuji zhubnout asi 14 kg. Podle komentářů, co jsem si přečetla to možné je. Také chci Purple MANGOSTEEN vyzkoušet... Držte mi palce, budu to potřebovat.

Eva Rosková

Jejda, buďte bez starostí! Pokud chcete zhubnout, pak stačí se do toho dát a vydržet. S přípravkem Purple MANGOSTEEN to jde rychle a napořád. Přeji Vám hodně štěstí, i když ani nemusím. Půjde to samo. Přeji Vám, abyste dosáhla těla Vašich snů!

Emma Pšeničková

Jedině díky tomuto produktu jsem zhubla. Před třemi lety mi sestra přivezla Purple MANGOSTEEN z Německa, v té době to nebylo u nás k mání... Budu k vám upřímná, o takových výsledcích jsem si mohla nechat jen zdát. Myslela jsem si, že to není možné a dlouho jsem odolávala. Moje sestra mě přesvědčila, abych to vyzkoušela. Začala jsem ho používat v květnu a už v polovině června jsem šla nakupovat nové oblečení. Moje kalhoty mi totiž začaly padat :) :) :) :) :) Za necelé dva měsíce jsem zhubla skoro 12 kg. (z 67 na 55 kg)!!!!!! Teď vážím pořád stejně už dva roky!!! Nemůžu si ho vynachválit! :))) Doporučuji každému, aby Purple MANGOSTEEN vyzkoušel! Stačí dva týdny a výsledky se dostaví!

Eva Rosková

Zdravím Emmo! Výsledky jsou opravdu působivé! Kromě ostatních úspěchů se toho za dva roky hodně změnilo. Nový výzkum ukázal, že účinnost produktu je až 100%, a proto jej doporučuji jako spolehlivý. Drahé čtenářky, chci se omluvit a je mi líto, že nemohu odpovědět všem, každému individuálně. Četla jsem ale všechny vaše komentáře a těším se na vaše úspěchy.

Olga Staníčková

Děkuji Evo! Nevím, jak Vám poděkovat. Změnila jste mi život! Je to neuvěřitelné, ale za měsíc a půl jsem zhubla 27 kg! Šílený úspěch! Je to můj osobní úspěch! Jsem na sebe moc hrdá!

Stanislava Machová

Dobrý den, Evo! Chci vám poděkovat za pomoc, kterou ženám poskytujete. Pro ženy, které se chtějí zbavit nadbytečných kil je to neocenitelné. Mám 33 let a v posledních několika letech jsem měla spoustu problémů s nadváhou. Sotva jsem se mohla hýbat. Měla jsem problémy s dýcháním, bolesti kloubů, nohou a zad. Rychle jsem se unavila a pořád jsem byla ospalá. Vždycky jsem věděla, že je to důsledek mé nadváhy! Po přečtení článku jsem neotálela a rozhodla jsem se produkt objednat a vyzkoušet. Výsledek překonal mé očekávání! Právě teď vážím 62 kg a předtím jsem měla 93 kg. Během 3 měsíců jsem zhubla 31 kg. Teď mám pocit, že se doslova nadnáším! Potíže s dýcháním zmizely a už nemám bolesti zad a nohou. Proto se cítím mnohem lépe. Děkuji za váš příběh! S pozdravem, Stanislava Machová.

Kája Srncová

Nezmínila jste se, jak přípravek ovlivňuje trávení. Můj žaludek mnoho přípravků a léků netoleruje, takže mám často problémy nebo průjmem. Bojím se, že jakmile začnu zázračný přípravek používat, z toalety se ani nehnu. Nebo myslíte, že mi nebude dělat problémy?

Eva Rosková

Zdravím Kájo! Velmi dobrá poznámka, zapomněla jsem se o tom zmínit. Mám stejný problém jako vy, věčné problémy s zažíváním, díky dlouhotrvajícím špatným stravovacím návykům. Také moc léků nemusím. Ale s Purple MANGOSTEEN vůbec žádné problémy nemám. Zažívání funguje tak, jak má a nikdy jsem neměla bolesti břicha.

Jana Adámková

Zdravím! Právě jsem byla na těch jejich stránkách a právě mají 50% slevu!!! Včera jsem si přípravek zakoupila za běžnou cenu. Takže si koupím ještě jeden se slevou, než vyprodají  Objednala jsem si přes Evin odkaz. .

                       
Nahlásit tuto stránku
Co je s touto stránkou špatně?


Děkujeme!
ZA POMOC