Blog o chudnutí, diéte a zdravom životnom štýle
OSOBNÝ BLOG
Dominiky Beňová

Môj príbeh o transformácii z vychudnutej brunety na plnoštihlu ženu – a naspäť

Nahlásiť stránku

Ak máte rovnako ako ja problém s hmotnosťou, ste na správnom mieste. S týmto problémom som zápasila dlhú dobu, a to bezvýsledne. Chcem vám porozprávať skutočný príbeh o svojom živote – o tom, ako mi jeden test na internete navždy zmenil život! Cieľom tohto blogu ja zabezpečiť, aby mohli všetky dievčatá získať postavy svojich snov. Všetky si totiž zaslúžime byť chudé, krásne a milované.

Je ťažké uveriť, že som bola tá plnoštihla žena naľavo...

Príbeh

Celé sa to začalo hádajte čím – správne: mojou svadbou a tehotenstvom.

Keď som bola mladá, bola som veľmi pekná. Chudá, hnedé oči, čierne vlasy, 173 cm vysoká s peknou tvárou a chudým pásom. Verte mi. Nikdy som si nerobila obavy o svoj vzhľad, hoci som už vtedy mala menšie bruško a trošku hrubšie stehná. Nikto si to však nevšímal, dokonca ani ja. Celé sa to začalo hádajte čím – správne: mojou svadbou a tehotenstvom.

Kým som bola slobodná, neustále som sa niekde ponáhľala, nikdy som nemala dosť času a tomu zodpovedala aj moja strava. Poobedňajšia káva s keksíkom alebo koláčikom a o 10 večer smažené hranolčeky, kečup a krajec chleba s kyslým mliekom. Keď som otehotnela svoje zvyky som nezmenila – iba som jedla ešte viac sladkostí a keď som rodila, vážila som v dôsledku toho 107 kg.

Z vozíka na nemocničnú posteľ ma presúvali štyria ľudia
Šesť mesiacov po pôrode.

Vzhľadom na moju hmotnosť a neštandardnú polohu môjho bábätka, som porodila cisárskym rezom. Manžel mi povedal, že z vozíka na nemocničnú posteľ ma presúvali štyria ľudia: manžel, lekár a dve sestričky, pričom plachta podo mnou sa skoro pretrhla a ja som tak skoro spadla na podlahu. Keď som po pôrode odišla z nemocnice, vážila som 97 kíl. A namiesto riešenia svojej hmotnosti som jedla ešte viac. Povedala som si, že pri kojení musí mať mlieko dostatok tuku a že keď prestanem kojiť, okamžite schudnem. Nakoniec som však dostatok tuku mala iba ja, nie mlieko.

Po pôrode

Buď začni držať diétu, alebo sa prestaň stažovať, jedz ďalej a stále priberaj
Ja s mojím milovaným manželom

Po 11 mesiacoch sa moja hmotnosť držala na 101 kg a neviem, ako by to dopadlo, nebyť môjho milovaného manžela. Sedeli sme doma, pričom ja som práve jedla balenie keksíkov a sťažovala som sa, že som tučná. Môj manžel nakoniec stratil trpezlivosť a stanovil mi ultimátum: buď začni držať diétu, alebo sa prestaň sťažovať, jedz ďalej a stále priberaj. Vtedy ma to naozaj šokovalo – sedela som a plakala som kvôli svojmu neexistujúcemu pásu, pričom som sa upokojovala sladkosťami. V skutočnosti som však potrebovala makať, makať a makať.

Keď som sa na ďalší deň zobudila, vybrala som si zo skrine váhu a odvážila sa. Uvidela som číslo 103 kg!

Snažila som sa zaznamenávať si, koľko jem a ako často, no vzhľadom na moju neustálu prácu doma a starostlivosť o syna sa mi to nepodarilo. Počas tehotenstva som jedla vždy, keď som mala chuť: buď neskoro večer alebo dokonca aj skoro ráno, nezáležalo na tom. Odvyknúť si od toho bolo navyše veľmi ťažké.

Najhoršie je prinútiť sa urobiť to. S diétou som vždy začínala \„zajtra\“.

Stále som mala problém s pravidelnými návštevami: stále prichádzala moja svokra a mama, ktoré varili nesmierne kalorické jedlá. Moje protesty ignorovali.

Krátko predtým, než som začala chudnúť

Najnáročnejšie je vziať to do svojich rúk. S diétou som vždy začínala \„zajtra\“. Párkrát som sa snažila týždeň alebo dva hladovať alebo som jedla iba jablká, no v konečnom dôsledku som vždy zlyhala.

Najskôr skolabovala moja sila vôle, potom mi prestala fungovať hlava a nakoniec som mala stále chuť jesť... Navyše som si nemohla dovoliť mať zlú náladu. Malé bábätko potrebuje dobrú a veselú mamu, nie takú, ktorá je stále podráždená. Vyskúšala som všetko: Xenical, Atkinsovu diétu a mnoho ďalších vecí. Výsledok bol vždy rovnaký: najskôr som schudla päť kíl, potom som pribrala sedem.

Mama mi hovorila, nech to vzdám. Ale všetky moje sesternice boli chudé. Vyhovárať sa na genetiku nemalo zmysel, preto som musela na sebe zapracovať iba sama.

Ako som za pár mesiacov čarovne zmenila svoju veľkosť oblečenia z čísla 52 na 44

Prihlásila som sa do fitcentra, kde som si okamžite poranila členok. Potom som mesiac ležala so sadrou a jedla keksíky. Keď som svoje snahy vo fitku skončila, bola som ešte ťažia ako predtým.

Po neustálych zlyhaniach som upadla do depresie, čo samozrejme znamenalo, že som jedla ešte viac čokolády a keksíkov.

Stretnutie, ktoré mi zmenilo život.

Keď som to už chcela vzdať, strela som svoj dávnu kamarátku z detstva, ktorú som nevidela, odkedy sa po strednej škole odsťahovala do iného mesta. Čo si pamätám, nikdy nebola práve štíhla. Keď som ju však uvidela, nechcela som veriť vlastným očiam – bola chudá ako modelka! Moja kamarátka mi povedala, ako za pár mesiacov čarovne zmenila svoju veľkosť oblečenia z čísla 52 na 44. Približne pred polrokom si na internete spravila test o chudnutí, ktorý vyvinuli profesionálni nutrilógovia pre národný program chudnutia. Pre každú osobu stanovia konkrétny spôsob, ktorý jej umožní schudnúť až 15 kg mesačne bez negatívnych účinkov na zdravie. Na základe jej odpovede ju kontaktovali ako vhodnú adeptku na chudnutie.

Potom, čo som absolvovala test, mi ako vhodný spôsob schudnutia vyšiel prípravok Purple MANGOSTEEN. A začalo to fungovať.

Požiadala som ju, aby mi na ten test dala odkaz. Na základe testu mi vyšlo, že je pre mňa vhodný prípravok Purple MANGOSTEEN. Poviem vám o tomto prípravku niečo viac. Ide o instantný nápoj, ktorý pozostáva z 8 bylinných prísad. Vždy som bola proti chémii, no tento prípravok je 100 % prírodný a má tiež certifikáty kvality. Ja tomu rozumiem tak, že Purple MANGOSTEEN znižuje hmotnosť vďaka tomu, že zrýchľuje metabolizmus, blokuje pocit hladu a rozkladá tukové zásoby. Biológii ani chémii veľmi nerozumiem, no takto to je vysvetlené na ich stránke. Ak máte záujem, podrobnosti si môžete prečítať priamo na nej. Odkaz na ňu uvádzam na konci tohto príspevku. Objednala som si Purple MANGOSTEEN a o niekoľko dní som už dostala zásielku a začala som ho používať.

Za 2 týždne mi váha ukázala o 7 kilogramov menej – objavil sa totiž stimul. Počas nasledujúcich 2 týždňov som schudla ďalších 8 kg. Všetci ma podporovali. Neprestala som a objednala som si ďalšie balenie Purple MANGOSTEEN.

Moja rodina bola šokovaná, koľko som schudla

Za ďalší mesiac som schudla 16 kg. Na konci tretieho mesiac som so spokojnosťou zistila, že vážim 56 kg. Za 13 týždňov som schudla 47 kg! Bol to zázrak a dlho som tomu nemohla uveriť. Pravdou však je, že toto všetko sa naozaj stalo. Vtedy som už cítila, že som sa celkom zmenila: moja chôdza, štýl obliekania, pohyby, vnímanie aj to, ako vnímam samú seba.

Mnoho ľudí sa ma pýtalo, čo som jedla počas kúry s prípravkom Purple MANGOSTEEN. Pravdou je, že som sa neobmedzovala, jednoducho som jedla to, na čom som bola zvyknutá. Zaujímavé však je, že vďaka prípravku Purple MANGOSTEEN sa moje chute postupne menili k lepšiemu. Výlučne kvôli vlastnej potrebe som začala jesť viac ovocia a zeleniny a menej vyprážaných jedál a sladkosti, ktoré som predtým tak zbožňovala. Purple MANGOSTEEN zmenil moje chute a jedálniček prirodzeným spôsobom a ja som pritom nepocítila žiadne obmedzenia – iba som prestala jesť určité jedlá, lebo mi už nechutili. Áno, aj teraz si niekedy doprajem sladkosti alebo mastné jedlo, ale aj po 1 a pol mesiaci, odkedy som Purple MANGOSTEEN prestala užívať, sa to stáva zriedka a nikdy to nepreháňam ako kedysi.

Môj manžel bol z mojej premeny absolútne nadšený.
Výsledok je jednoducho neuveriteľný!

Po mesiaci a pol som sa nielen vrátila k svojej dávnej váhe, ale zbavila som sa aj tých 5 kg, ktoré som mala vždy navyše. Keby som povedala, že som bola spokojná, ani zďaleka by to nevystihovalo moju radosť. Bolo to fantastické! Ani môj manžel si moju premenu nevie vynachváliť a začal mi venovať oveľa viac pozornosti. Teraz niekedy dokonca žartujem a hovorím mu, že ani jemu by neuškodilo zhodiť pár kíl. On to však popiera a tvrdí, že chlapi musia by veľkí. Miluje ho však takého, aký je, a preto ho do ničoho netlačím.

Najviac som sa bála, že keď to prestanem užívať, kilá mi znova pribudnú. Purple MANGOSTEEN však už neužívam mesiac a pol a moja hmotnosť,stále nepribúda. Je to jednoducho skvelé.

Zabudla som spomenúť problém s ovísajúcou kožou, ktorého sa pri výraznom schudnutí boja asi všetci. Moja koža prekvapivo nezačala ovísať – práve naopak zostala pružnejšia. Neskôr som a od kamarátky dozvedela, že za to všetko vďačím kolagénu a polynenasýteným mastným kyselinám, ktoré sú súčasťou prípravku Purple MANGOSTEEN. Urobila som pre vás špeciálnu fotku, aby ste videli, ako teraz vyzerá moja pokožka.

Moje obavy, že mi po schudnutí vzniknú strie, sa nenaplnil

Nikdy som neverila rôznych čarovným riešeniam, ktoré ukazovali v TV, ani veciam, ktoré ponúkajú lekárne. Keď som si však urobila test a objednala si Purple MANGOSTEEN, nemala som o tom pochybnosti, pretože som mala žijúci dôkaz o tom, že to funguje – moju kamarátku. Bolo pekné podeliť sa o môj príbeh a dúfam, že vám pomôže tiež získať postavu, po akej ste vždy túžili!

Teraz sa už nehanbím chodiť na kúpalisko :) Pravdupovediac môj manžel teraz žiarli kvôli tomu, ako po mne chlapi pozerajú

Teraz som príkladom pre ostatné dievčatá.

Aj moja kamarátka schudla 9 kg za 3 týždne a neplánuje prestať!

Teraz Purple MANGOSTEEN odporúčam všetkým a teším sa ich výsledkom a vďake. Moja blízka kamarátka bola nadšená, keď som schudla, a tiež si objednala Purple MANGOSTEEN. Už schudla 9 kg za 3 týždne a neplánuje prestať!

Som pripravená staviť svoje nadbytočné kilá, že pomocou prípravku Purple MANGOSTEEN schudnete. Ak pomocou neho neschudnete aspoň 20 kg, priberiem späť tých 50 kíl, čo som zhodila. Natoľko som presvedčená o účinnosti prípravku Purple MANGOSTEEN. Vo všeobecnosti vám odporúčam urobiť si malý test nižšie, ktorý vám odhalí, či je tento prípravok pre vás vhodný:

Po tom všetkom, čím som si prešla, som jednoducho nemohla odolať a nepodeliť sa o svoj príbeh. Naozaj chcem, aby sa nadbytočných kíl zbavilo čo najviac dievčat, aby tak znova získali aj sebavedomie! Neodkladajte to. Ak chcete naozaj schudnúť, nečakajte, než sa stane zázrak, a začnite ihneď konať! Platí to obzvlášť pre čitateľky môjho blogu – dám vám odkaz, kde sme si ja a kamarátka objednali Purple MANGOSTEEN. Je to ich oficiálny web. Na tej stránke si môžete o prípravku Purple MANGOSTEEN prečítať viac a môžete si tam aj sami objednať.

Som nesmierne rada, že som sa s vami podelila o svoj príbeh. Dúfam, že vám pomôžem získať postavu, o ktorej ste vždy snívali! Dievčatá, ktoré Purple MANGOSTEEN už vyskúšali, napíšte komentár o svojich výsledkoch! Aj vaše príbehy si všetci radi prečítajú! Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ich napísať v komentároch, rada na ne odpoviem.

(Hlasovalo: 2051 osôb)

O autorke

Volám sa Dominika Beňová.
Odnedávna sa venujem zdravému životnému štýlu a pomáham dievčatám schudnúť. Vo svojom blogu píšem iba o veciach, ktoré som sama osobne vyskúšala.

37 komentárov

Mária Šárniková

Nechce sa mi veriť že to je rovnaka žena. Teraz vyzerá fakt skvele !!!!!!!!!! Pozrela som si to par krát – ty kks, je neskutočné ako dokáže nadvaha človeka zmeniť!!!!! Chcem aby sa všetci na seba pozreli!!!! Treba vyzerať dobre – pretože život plynie a inak ho premárnite – ona vyzerá fakt skvele !!!!!! Motivovali ste ma takže Purple MANGOSTEEN si objednam aj pre seba. Hádam to pomože !!!!

Dominika Beňová

Verím, že uspeješ. Daj nám prosím vedieť, ako si dopadla – bude to zaujímavé pre mňa aj čitateľov.

Zuzana Horáková

S-U-P-E-R!!! TO JE ONO!!!!! Tiež mám nadváhu a fakt dúfam, že Purple MANGOSTEEN mi pomoze! Vďaka za inšpiratívny článok!!!

Mária Šárniková

Dobrý deň, Dominika. Pomôžte mi prosím. Bývam v Česku. Dovážajú to do celej Európy?

Dominika Beňová

Dobrý deň! Áno! Tento oficiálny internetový obchod doručuje tovar do všetkých európskych krajín! Moja kamarátka býva v Taliansku a doručili jej to celkom rýchlo! Prajem vám pri chudnutí veľa úspechov :)

Alžbeta Rybárová

NEUVERITEĽNÉ!!!! Chudá postava vám pristane! Bravo, tak to má byť!!!! O Purple MANGOSTEEN som sa dopočula pred 3 mesiacmi, ale bala som sa kúpiť si ho. Vy zaháňate všetky pochybnosti - vďaka!! Objednám pre seba aj mamu, nech schudneme spolu.

Dominika Beňová

Drahá Alžbeta, myslím, že obe si zaslúžite byť chudé. Pozdravte aj maminu.

Lenka Valašková

Som veľmi rada, že som našla váš príbeh a potvrdzujem že Purple MANGOSTEEN funguje.

Ja som si spolu s kamaratkou pred par mesiacmi tiež urobila tent test. Purple MANGOSTEEN mi vyšiel ako vhodný a mojej kamarátke vyšlo niečo iné. Výsledky po dvojmesačnom kurze si naozaj chváĺim, a preto ich pripájam. Moja kamarátka tiež nezaostáva ale jej foktu nezverejním.

Natália Žárska

Skúsila som Purple MANGOSTEEN a teraz môžem sebavedomo povedať – zachránili ste my manželstvo. Moj manžel má teraz o mňa znova záujem a ja sa cítim oveľa zvodnejšie.

Beáta Gáliková

Dievčatá zapíšte do klubu chudnutia aj mňa!!!! Už mám aj Purple MANGOSTEEN! O vďaka za rady o tomto prípravku, umožnil mi začať chudnúť. Sľubujem, že napíšem o svojich výsledkoch!

Dominika Beňová

Zdravím vás, Bea. Teším sa s vami a podporujem vaše rozhodnutie, pretože najdôležitejšia je duševná harmónia, ktorú však môžete dosiahnuť iba v harmónii s telom. Napíšte o svojich výsledkoch. Veľa šťastia!

Andrea Sekerešová

Drahá Dominika, som veľmi rada, že som našla vašu webovú stránku a dúfam, že mi pomôžete. Skúšala som veľa spôsobov ako schudnúť ale moje výsledky bohužiaľ ani zďaleka nezodpovedajú mojím očakavaniam. Mám 162 cm, ale svoju váhu sa aj hanbím priznať - mám 105 kg. Dúfam že Purple MANGOSTEEN mi pomôže.

Dominika Beňová

Dobrý deň, pani Andrea! Nie som jediná, kto pomocou Purple MANGOSTEEN schudol. Vyskúšali to aj viaceré moje kamarátky a tiež schudli. Ak mi to kamarátky povolia, tak neskôr pošlem aj ich fotky. Úprimne dúfam, že sa vám podarí schudnúť. Dievčatá, chcem vás požiadať napíšte o svojich výsledkoch: ktorá ste schudli a koľko, ak tu teda sú dievčatá, ktoré užívali Purple MANGOSTEEN. Rada si prečítam o všetkých skúsenostiach.

Paula Nagyová

Obdiv nepozná hranice! Už nebudem iba oddychovať, inšpirovali ste ma!!!! Tento príbeh ma prinútil zmeniť sa!! Objednala som si Purple MANGOSTEEN, teraz už len čakám na doručenie a idem na to

Linda Májska

Bravo Dominika, je neuveriteľné, že ste to dosiahli už za 13 týždňov... A ja som to už skusila. Predtým som bol proriadne pri sebe… horor!

Klaudia Timková

Užívala som Purple MANGOSTEEN a takýto výsledok som dosiahla za menej ako 6 týždňov – mínus 21 kg!!! Ani sa mi nechcelo veriť, že to je vôbec možné. Naozaj to však funguje. Dominika veľmi pekne vám ďakujem, zmenili ste mi život.

Lucia Kolárová

Objednala som si Purple MANGOSTEEN vďaka Domči! Ako som sľúbila, budem písať o svojich výsledkoch! Za prvé dva týždne som už schudla 7kg!! Je to moje osobné víťazstvo!!!

Miroslava Kapitánová

Neuveriteľne!!! Aj moja kamoska schudla skrz MANGOOSTEEN už pred par mesiacmi. Tak hrozne sa zmenila že si na to furt neviem zvyknúť. Dala dole 19 kg za 5 týždňov. Tvoj pribech však znie ešte neuveriteľnejšie.

Monika Hríbová

Napíšem o svojich výsledkoch, ako ste žiadali. Viac ako 8 kg. Za prvé týždne. Mám pocit že lietam. ☺

Dominika Beňová

Dobrý deň, Miroslava. Vaše výsledky ma veľmi tešia, ale ak si pamatam dobre chcela ste schudnúť 18kg, nie? Najdôležietejšie je udržať si rovnaké nasadenie ako na začiatku po celý čas. Veľa šťastia!

Katarína Žabková

Dobré ráno, pani Beňová! Prečítala som si váš príbeh a rozhodla som sa objednať si Purple MANGOSTEEN. Nedávno sme mali stretnutie po 20. rokoch od maturity a hanbila som sa prísť tak, ako som vyzerala pred 6 týždňami. Vážila som 82 kg, pričom meriam iba 160 cm. Nosila som veľkosť nohavíc 54. Teraz mám 60kg a nedávno som si kúpila veľkosť nohavíc 48. Zhodila som celých 22 kg. Už za mesiac a pol. Slovami ani nedokážem opísať, aká som šťastná. Myslela som si, že tých hrozných kíl sa nikdy nezbavím. Ďakujem veľmi pekne!

Ľubica Jurišicová

Prekvapujúci účinok!!! Pre mňa je najdôležitejšie, aby som nemusela držať diétu. Dokážem schudnúť aj tak a nebudem sa musieť báť, že po skončení kúry sa mi kilá vrátia?

Dominika Beňová

Princípy chudnutia pomocou prípravku Purple MANGOSTEEN ste zrejme nepochopili celkom správne. Keď ho použijete nebudete musieť hladovať a schudnuté kilá sa vám nevrátia späť. Keď použijete tento spôsob, znova nepriberiete – kilá, ktoré raz schudnete, sa vám už nikdy nevrátia! Nebojte sa, najdôležitejšie je iba začať!

Nina Chudá

Dobrý deň, Dominika. Dnes je presne mesiac, odkedy som začala užívať Purple MANGOSTEEN, pričom sa mi podarilo schudnúť už 19,7 kila. Keď som s kúrou začínala, vážila som 79,9 kg a teraz mám 60,2 kg. So svojím zdravím aj výzorom som veľmi spokojná. Ľuďom, ktorým sa nedarí schudnúť to dôrazne odporúčam. Purple MANGOSTEEN dokáže zázraky! Ešte raz ďakujem!

Zdena Királiová

Je pre mňa veľmi dôležité zhodiť 14 kg. Po prečítaní komentárov mám dojem, že to je možné. Chcem vyskúšať Purple MANGOSTEEN… Poprajte mi štastie, potrebujem to.

Dominika Beňová

Drahá Zdenka, o ničom nemusíte pochybovať. Ak ste sa rozhodli schudnúť, jednoducho konajte! Purple MANGOSTEEN vám pomôže dosiahnuť váš cieľ rýchlo a natrvalo. Šťastie vám priať ani nemusím pretože ľudia, ktorí majú jasný cieľ, šťastie nepotrebujú. Prajem vám, aby ste získali svoje vysnívané krivky!

Emília Csabová

Vďaka tomuto prípravku som schudla. Sestra mi kúpila Purple MANGOSTEEN pred tromi rokmi z Nemecka, keďže u nás to vtedy ešte nepredávali... Poviem vám pravdu: o výsledkoch, aké som dosiahla, sa mi ani nesnívalo. Najskôr som si myslela, že to je hlúposť a dlho som začiatok kúry odkladala. Sestra ma však potom presvedčila, nech to skúsim. Začala som to užívať v máji a už v polovici júna som šla kupovať nové oblečenie. Začali mi totiž padať nohavice :) :) :) :) :) Za necelé dva mesiac som schudla 12kg. (Z 67 na 55kg) !!!!!! Moja hmotnosť sa teraz ustálila a dva roky sa mi nezmenila!!! Len ťažko opísať, aká som spokojná!! :) )) Vyskúšať Purple MANGOSTEEN odporučma všetkym! Vydržte aspoň dva tyždne aby ste uvideli výsledky!

Dominika Beňová

Dobrý deň, Emília! Vaše výsledky sú fakt pôsobivé! Za tie dva roky sa toho na vás mimochodom veľa nezmenilo. Nový výskum ukázala, že účinnosť tohto prípravku je až 100 %, preto ho odporúčam ako spoľahlivý. Drahé dievčatá, chcem sa ospravedlniť, že nedokážem odpísať samostatne na každý jeden komentár, no všetky si ich čítam a teším sa na váš úspech.

Mária Šárniková

Ďakujem vám, Dominika! Ani neviem, ako vyjadriť svoju vďaku. Zmenila ste mi život! Je to idéalny spôsob. Už za mesiac a pol som schudla 27 kg. Bingo! Je to moje osobne víťazstvo. Som na seba nesmierne hrda!

Alexandra Murárová

Dobré ráno, Dominika! Chcem vám poďakovať za to ako ste pomohli dievčatám poradiť si s nadváhou. Mám 33 rokov a posledných niekoľko rokov som mala s váhou veľa problémov. Iba ťažko som sa dokázala hýbať. Furt som mala problémy s dýchaním, bolesť kĺbov nôh aj chrbta. Rýchlo sa unavila, no večer som nedokázala zaspať. Vždy mi bolo jasne že to su následky mojej nadváhy! Po prečítaní vášho článku som si bez váhania objednala balenie na vyskúšanie. Výsledky predčili moje očakávnaia! Teraz vážim 62kg a to som predtým mala 93kg. Za 3 mesiace som teda schudla 31kg. Teraz mam doslovne pocit že lietam! Problémy s dýchaním ustúpili a rovnako ma už netrápia ani bolesti krku a nôh. Preto sa cítim oveľa lepšie. Vďaka za váš príbeh! S pozdravom Alexandra Murárová.

Karolína Šmondrková

Nenapísali ste nič o tom, ako ten prípravok ovplyvňuje trávenie. Môj žalúdok je na mnoho prípravkov a liekov citlivý, preto mám často problém s hnačkou. Bojím sa, že po vyskúšaní tohto čarovného prípravku nebudem môcť opustiť toaletu. Viete mi zaručiť, že sa to nestane?

Dominika Beňová

Dobrý deň, Karolína! Veľmi dobrá poznámka, zabudla som to spomenúť. Mám rovnaký problém ako vy – mám večne problémy so zažívaním, ktoré spôsobili moje dlhodobé zlé stravovacie návyky. Veľa liekov jednoducho nestrávim. No v prípade prípravku Purple MANGOSTEEN som taký problém nemala, všetko som strávila bez problémov a nemala som žiadne nepríjemné pocity.

Anna Adamíková

Ahojte, dievčatá! Práve som navštívila ich web a predávajú to s 50 % zľavou – ešte včera som si to pritom kúpila za plnú cenu. Odporúčam vám teda rýchlo kupovať, než cenu zase zdvihnú ;). Ja som si objednala cez Dominikin odkaz. .

                       
Nahlásiť túto stránku
Čo na tejto stránke nie je v poriadku?


Ďakujeme!
ZA POMOC